emisto Kiev
-

for example restoran

for example saksaganskogo
Search :
-
 
- rss_ico
Міністерство України у справах сім’ї, молоді і спорту та Європейський Союз нагородили українських фотографів
 
-

url: clever-group.com.ua
phone: 492 89 04
Fizkultury str. 1, 1 , Kyiv 03150
Mo Tu We Th Fr Sa Su
0.00 - 0.00
daily, except for weekends and holidays

Published: 26.10.2010


Міністерство України у справах сім’ї, молоді і спорту та Європейський Союз нагородили українських фотографів
Friday, 12 November 2010
11 листопада, Київ – дев’ятеро фотографів було нагороджено призами в рамках відкриття нової фотовиставки в Київському палаці дітей та юнацтва, в галереї «Дім Миколи». Всі вони стали переможцями Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії», покликаного підкреслити важливість відповідального батьківства та сімейних цінностей.

Виставка, що триватиме до 20 листопада та є відкритою для всіх бажаючих, демонструє 100 робіт, що було відібрано з понад 3,000 фотографій надісланих протягом конкурсу. Конкурс та виставка спільно проводяться Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді при Міністерстві України у справах сім’ї, молоді і спорту, Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Благополуччя дітей».

«Сімейне виховання дитини є найвищою цінністю у суспільстві та пріоритетом державної соціальної політики - зазначила Наталія ЛУК’ЯНОВА, директор Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, - саме для формування громадської думки про необхідність відповідального ставлення до батьківства традиційно проводиться наш фотоконкурс».

Водночас було представлено Кодекс відповідального батьківства, покликаний на допомогу батькам у їх намаганнях до формування надійної сім’ї для своїх дітей. Кодекс – це рекомендації з відповідального батьківства, що надають інформацію про базові цінності та принципи у стосунках між батьками та дітьми. Розроблені відомим психологом пані Валерією КУКСОЮ принципи зосереджено навколо таких питань, як потреба стабільності та взаємної поваги в сім’ї, а також рівноваги між інтересами батьків та дітей. Вони також спроможні надати приклад та вказати на важливість підтримки сімейних традицій.

«Вперше створено документ, що визначає основні принципи відповідального батьківства, та нам хотілося б, щоб ці принципи стали основоположними в українському суспільстві. - говорить Тетяна ШУЛЬГА, менеджер проектів Представництва Європейського Союзу в Україні. – Європейський Союз співпрацює з урядом України для досягнення цієї мети, а також для захисту прав жінок та дітей в Україні. Власне, заради цього Представництва Європейського Союзу в Україні і підтримує п’ять проектів в Україні у рамках програми із захисту прав жінок та дітей».

У рамках конкурсу було отримано понад 3,000 робіт, з більшістю яких можна ознайомитися на вебсайті www.family-album.com.ua. На них відбито щасливі миті єднання сімей, сімейні традиції, зворушливі й емоційно-насичені миті сімейного життя. На сайті також можна ознайомитися з текстом Кодексу відповідального батьківства.

Фотоконкурс «Світ дитячої мрії» проводиться вже вп’яте. Цього року його організаторами виступили Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді, Український благодійний фонд «Благополуччя дітей» і проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – Комунікаційний компонент».

Для додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до пані Анастасії Троцької, менеджерки зі зв’язків з громадськістю проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – Комунікаційний компонент», тел.: (+380 44) 278 3376 / 288 2726, моб.: (+380 95) 139 93 52, ел. адреса: [email protected]

Переможці конкурсу
Категорія «До 18»:

1 місце – «Світ Материнства», Поворознюк Григорій, Луганська обл., м. Брянка
2 місце – «Природа єднає покоління», Козлов Даніїл, Чернігівська обл., смт Варва
3 місце – «Я з татом», Логінов Валерій, Суми

Категорія «Професіонали»:

1 місце – «По жіночій лінії», Кравченко Анатолій, Дніпропетровська обл., с. Покровка
2 місце – «Наша сім'я», Петро Стахов, Київ
3 місце – «Все своє ношу з собою», Світлана Мінаєва, Київ

Категория «Аматори»:

1 місце – «Посмішка», Лілія Берник, Тернопіль
2 місце – «У надійних руках», Привало Павло, Київська обл., м. Славутич
3 місце – «Батьку легко з нами», Наталія Кравець, Київська обл., м. Кагарлик

Приз за підумками голосування глядачів:

«Капелюшниця», Анна Пелех, Тернопіль


Кодекс відповідального батьківства
1. Спільна відповідальність: ми разом несемо відповідальність за формування сім’ї та створення позитивної атмосфери в сім’ї.
2. Баланс потреб бітьків і дітей: наша сім’я – цільний організм, у якому враховуються інтереси усіх членів сім’ї.
3. Правила, прийняті в сім’ї, виконуються усіма членами сім’ї, вони прості і зрозумілі, не обмежують, а відкривають нові можливості.
4. Єдина позиція: ми розробили єдину позицію стосовно виховання дітей і висловлюємо дітям свою спільну думку.
5. Взаємна повага батьків та дітей: ми поважаємо гідність дітей і відмовляємося від будь-яких форм насилля в сім’ї.
6. Єдність слова і дії: ми на власному прикладі демонструємо дітям ефективність прийнятих в сім’ї правил і вимагаємо цього ж від дітей.
7. Стабільність: ми створюємо й дотримуємося ритму сімейного життя, який враховує інтереси й потреби дітей.
8. Ми створюємо свої сімейні традиції, разом вивчаємо історію сім’ї і плануємо майбутнє.
9. Гармонійний розвиток: ми забезпечуємо матеріальні й духовні потреби дітей.
10. Розвиток здібностей: ми виявляємо основні здібності дітей та сприяємо їх розвитку, проводячи час у спільних іграх та заняттях.
become the moderator of the object add price add press releaseIf you found out inaccuracy or error in this material — select necessary text and press Ctrl+Enter, to report about it to the administrator of site
   

   
 
© 2009-2020  Advert on the site About project Partners FAQ

Version 0.4.3.2

Feedback
Using agreement Cooperation