emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
-
FAQ
 
Можливості
Складності у роботі з системою

Можливості

Додавати нові об’єкти

Ви не знайшли свою компанію на сайті emisto.com.ua. Зареєструйтеся та додавайте нові об’єкти безкоштовно!

Щоб додати новий об’єкт до інформаційного каталогу eMisto, зайдіть на сайт під своїм ім’ям та натисніть «Додати об’єкт». Заповніть усі поля. Зверніть увагу, що Ви можете заповнити інформацію про новий об’єкт трьома мовами: російською, українською та англійською. Після цього натисніть «Надіслати». Після перевірки модератором інформація про новий об’єкт буде доступна для перегляду усім відвідувачам сайту.

Редагувати існуючі об’єкти

Ви знайшли свою компанію на сайті emisto.com.ua, проте інформація про компанію більш не є актуальною? Ви змінили адресу чи телефон? Зареєструйтеся та отримайте права на редагування об’єкту! Ви зможете оновлювати інформацію про компанію самостійно у будь-який звучний для Вас час!

Щоб відредагувати інформацію про наявні на сайті об’єкти, зайдіть на сайт під своїм ім’ям. Оберіть в каталозі потрібний об’єкт та натисніть «отримати права доступу». Введіть свої дані: ПІБ, Ваш контактний телефон, а також опишіть, чого Ви бажаєте змінити інформацію. Після перевірки даних, Вам будуть надані права або буде відмовлено в редагуванні об’єкту. У разі отримання прав на редагування Ви несете відповідальність за достовірність наданої інформації.

Додавати прайс-листи з асортиментом продукції

Щоб додати прайс-лист, оберіть об’єкт, до якого Ви хочете додати прайс-лист, та натисніть «Додати прай-лист». При цьому Ви маєте отримати права на редагування об’єкту. Щоб отримати права на редагування об’єкту, оберіть потрібний об’єкт з каталогу та натисніть «Отримати права доступу».

Звертаємо Вашу увагу, що доданий Вами прайс-лист буде розміщатися на сайті протягом 2-х місяців з моменту додання. Для того, щоб прайс-лист й надалі розміщався на сайті emisto.com.ua, зверніться за адресою [email protected].

Додавати прес-релізи про діяльність компанії

Щоб додати прес-реліз, зайдіть на сайт під своїм ім’ям та натисніть «Додати прес-реліз». Введіть назву прес-релізу, об’єкт, до якого відноситься прес-реліз, і текст прес-релізу. Натисніть «Зберегти».


Складності у роботі з системою

Я знайшов інформацію про свою компанію на сайті emisto.com.ua і хочу її змінити, додати що небудь або видалити.

Зареєструйтеся на нашому сайті як користувач і увійдіть на сайт як зареєстрований користувач. Пройдіть на сторінку Вашої компанії і, натиснувши на посилання «стати модератором об'єкта», заповніть заявку. Після заповнення форми та затвердження модератором, Ви отримаєте право модерувати об'єкт.

Моя компанія мала права модерування, але співробітник, що зареєструвався на сайті, у нас вже не працює, відновити логін і пароль ми не можемо.

Вам необхідно заново пройти реєстрацію, потім пройти на сторінку Вашої компанії. Натиснувши на посилання «стати модератором об'єкта», заповніть заявку. Після заповнення форми та затвердження модератором, Ви отримаєте право модерувати об'єкт.

Мій особистий телефон, адреса чи інша контактна інформація вказана як контакт компанії на сайті emisto.com.ua.

Напишіть нам листа на пошту [email protected], із зазначенням адреси сторінки, на якому помилкова інформація, і описом які саме дані неправильні. Протягом 1-2 робочих днів ми перевіримо і виправимо дані.

Я забув пароль свого облікового запису.

На сторінці входу/реєстрації натисніть посилання «я забув пароль» введіть адресу вашої електронної пошти, яку вводили при реєстрації. Пароль буде відправлено на Вашу електронну пошту.
 
Якщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2024  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво