emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Поиск :
-
 
- rss_ico
АН GEOS Real Estate відкрило другу філію в Києві
 
-

url: re.geos.ua
e-mail:
факс: 5835555
телефон: 5835555 (Анна)
телефон: 5835550 (Анна)
ул. Льва Толстого 41 , Киев
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
9:00 - 18:00
ежедневно, кроме выходных и праздников

Информация опубликована: 11.01.2012


АН GEOS Real Estate відкрило другу філію в Києві
11 января 2012 г.
Ринок нерухомості не стоїть на місці. З початком осені попит на квартири продовжив своє зростання. Нове житло в сегменті економ-класу демонструє стійкий попит.

У зв'язку з цим агентство нерухомості GEOS Real Estate (Київ), що входить в Geos Group 10 січня 2012 відкрила нову філію в Києві за адресою вул. Раїси Окіпної 8-Б.

Як повідомив директор агентства Кулік Андрій Анатолійович: «Це другий філіал компанії в Києві в зручному для клієнтів місці. Більшість нового житла розташоване саме на Лівому березі столиці. Ця філія буде спеціалізуватися на продажі та залученні інвестицій в новобудови».

«На ринку нерухомості збільшується попит на нове житло, у зв'язку з цим ми вважаємо за необхідне подальше розширення компанії шляхом відкриття нового підрозділу» - зазначив директор АН GEOS Real Estate Кулік Андрій Анатолійович.

«Сьогодні житло економ-класу є безумовним лідером попиту. Якщо раніше покупці воліли купувати квартири з більшою кількістю кімнат і солідною площею, то сьогодні відбулося зміщення споживчих переваг у бік зменшення площі квартири і кількості кімнат. Найбільш користуються попитом квартири невеликих метражів. Також важливі й інші фактори: стадія готовності будинку, репутація забудовника та наявність успішно реалізованих проектів» - зазначив Андрій Савчук Керівник департаменту інвестування GEOS Real Estate.

Площа офісу становить понад 200 кв. м. Планується, що в новій філії буде працювати близько 50 осіб.
стать модератором объекта добавить прайс добавить пресс-релизЕсли вы обнаружили неточность либо ошибку в данном материале — выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом администратору сайта
   

   
 
© 2009-2024  Реклама на сайтe Про проект Партнеры Справка

Version 0.4.3.2

Обратная связь
Договор на использование Cотрудничество