emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Поиск :
-
 
- rss_ico
НБУ погодив Дмитра Крепака на посаду голови правління КРЕДОБАНКу
 
-

url: www.kredobank.com.ua
телефон: (032) 298 95 37 (Гальчинський Віктор)
ул. Академика Андрея Сахарова 78 , Львов
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
9:00 - 18:00
ежедневно, кроме выходных и праздников

Информация опубликована: 07.06.2013


НБУ погодив Дмитра Крепака на посаду голови правління КРЕДОБАНКу
18 декабря 2012 г.
Комісія Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків погодила кандидатуру Дмитра Крепака на посаду голови правління Публічного Акціонерного Товариства «КРЕДОБАНК» (рішення №936 від 30.11.2012 р.).
Рішення про призначення нового голови правління банку було ухвалене Спостережною Радою КРЕДОБАНКу 28 травня 2012 року. Як голова правління Дмитро Крепак координує роботу правління та здійснює нагляд за вертикаллю загальнобанківського менеджменту, зокрема, курує питання юридичного забезпечення діяльності банку, стратегічного планування, організації банку та управління персоналом, а також зв’язків з громадськістю. Крім цього здійснює поточний нагляд за роботою підрозділу внутрішнього аудиту, підпорядкованого Спостережній Раді.
У банківський сфері Дмитро Крепак працює з 1994 року. До призначення головою правління КРЕДОБАНКу він обіймав посаду заступника голови правління з роздрібного бізнесу у ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк». В період з 2006 року по 2011 рік працював в системі «Райффайзенбанк Аваль». Має понад п’ятирічний досвід роботи в Сполучених штатах Америки.


Довідка:
ПАТ «КРЕДОБАНК» було засновано у Львові i зареєстровано у Державному Банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. Банк є правонаступником АТ «Західно-Український Комерційний Банк» та АТ "Кредит Банк (Україна)".
ПАТ «КРЕДОБАНК» є найбільшою польською інвестицією у банківську установу України, його статутний фонд становить 1 919 млн. грн. У структурі акціонерного капіталу інвестиції західного стратегічного інвестора – PKO Bank Polski становлять 99,6%. Регіональна мережа Банку ПАТ «КРЕДОБАНК» охоплює понад 130 підрозділів майже у всіх областях України, зокрема в Автономній Республіці Крим, а також понад 330 власних банкоматів. Клієнтами ПАТ «КРЕДОБАНК» є 35 тис. юридичних осіб і підприємців та 370 тис. фізичних осіб.
стать модератором объекта добавить прайс добавить пресс-релизЕсли вы обнаружили неточность либо ошибку в данном материале — выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом администратору сайта
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайтe Про проект Партнеры Справка

Version 0.4.3.2

Обратная связь
Договор на использование Cотрудничество