emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Поиск :
-
 
- rss_ico
Тест молоді на «Ген Рівності»: в Україні стартував конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику
 
-

url: clever-group.com.ua
телефон: 492 89 04
Физкультуры ул. 1, 1 , Киев 03150
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
ежедневно, кроме выходных и праздников

Информация опубликована: 26.10.2010


Тест молоді на «Ген Рівності»: в Україні стартував конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику
20 июня 2011 г.
17 червня 2011 року в Україні стартував конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику «Ген Рівності». Мета конкурсу – привернути увагу молоді до проблеми насильства в сім’ях, нерівних прав і можливостей жінок і чоловіків у суспільному, і, зокрема, сімейному житті. Організатори – Програма розвитку ООН і Представництво Європейського Союзу в Україні за підтримки Державної служби молоді та спорту України. Серед членів журі – відомі діячі мистецтва Павло ГУДІМОВ та Євгенія ГАПЧИНСЬКА, режисер Віктор ПРИДУВАЛОВ, співачка ДЖАМАЛА, директор MTV Україна Андрій УРЕНЬОВ, спортсмен Денис СИЛАНТЬЄВ та інші.

У презентації конкурсу, що відбулася у SkyArtCafe у Києві, взяли участь журналісти, молодь та студенти столичних вишів, експерти та представники громадських організацій. За результатами проведеного серед учасників заходу спеціального тесту на «ген рівності», 90% продемонстрували відсутність гендерних стереотипів, а більше 60% поділяють ідею гендерної рівності та вважають питання важливим для молоді України. Більшість відвідувачів виказали бажання взяти участь у конкурсі.

Виступаючи на презентації Заступник директора Програми розвитку ООН в Україні Елена ПАНОВА зазначила, що ґендерна рівність – це імператив для заможного та справедливого громадянського суспільства. Кожен повинен мати шанс досягти успіху в житті, кожна жінка, кожен чоловік, кожна дівчинка чи хлопчик.

Координатор з питань інформування та зв’язків з громадськістю Представництва Європейського Союзу в Україні Бьянка БОЙМЛЕР зауважила, що ґендерна рівність є фундаментальним правом людини і питанням соціальної справедливості, а також важливим фактором розвитку країни, зменшення бідності та запорукою досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття.

Заступник голови Державної служби молоді та спорту України Сергій ГЛУЩЕНКО вважає, що ґендерна рівність не є проблемою лише жінок. На його думку, це проблема суспільства у цілому, спільна боротьба заради більш демократичного та збалансованого суспільства.

Презентація конкурсу «Ген Рівності» відбувалась у невимушеній атмосфері. Родзинкою заходу стала унікальна експозиція єдиного у Східній Європі Музею ґендерної рівності. Тут можна було побачити просвітницькі кампанії за ґендерну рівність і проти насильства в сім’ї з різних країн світу, що були представлені на постерах та у відеороликах, приклади сексизму в рекламі та медіа, а також зразки ґендерної нерівності з повсякденного життя.

Під час презентації конкурсу було відзнято перший ролик проекту. Його героями стали учасники заходу – молодь, експерти з ґендерних питань, зіркові члени журі, які висловили свою думку щодо рівності чоловіків і жінок в українському суспільстві та неприпустимості насильства в сім’ї. Ролик буде розміщено в інтернеті на офіційному сайті ПРООН та поширено в соціальних мережах серед широкої аудиторії. Наразі, учасники готуються покращити свої творчі навички у тематичному літньому таборі, де професіонали зі світу кіно проведуть майстер-класи зі сценарного мистецтва, операторської роботи та основ режисури. Кульмінацією конкурсу стане вересневий фестиваль GenderFilmFest, де буде представлено найкращі конкурсні роботи та нагороджено переможців.

Довідково:
В Україні близько 50% населення страждає від домашнього насильства протягом життя і понад 90% його жертв – жінки. Жінки отримують на 30% менше за чоловіків, більше працюють, окрім роботи мають ще додаткову зайнятість у домашніх справах – часто це означає, що жінка має працювати до 2 разів більше за чоловіка. Водночас чоловіки більше часу проводять на роботі, через що менше часу приділяють власним сім’ям, легше піддаються впливу шкідливих звичок і, як наслідок, живуть на 12 років менше за жінок.

Довідка про Конкурс:
Конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику «Ген Рівності» ініційовано Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні у партнерстві з Державною службою молоді та спорту України. Виконавець - проект «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні». Мета конкурсу – привернути увагу молодих людей до проблеми насильства в сім’ях, нерівних прав і можливостей жінок і чоловіків в різних аспектах суспільного, і, зокрема, сімейного життя. Конкурс проходитиме в Україні з 1 червня по 10 вересня 2011 року. Конкурсанти віком від 18 до 35 років зніматимуть відеоролики тривалістю до 5 хвилин. Роботи приймаються до участі у номінаціях «5 хвилин про ґендерну рівність» та «5 хвилин, щоб запобігти насильству в родині». Для участі у конкурсі треба надіслати заявку на адресу організатора – 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 20, оф. 701. Переможців конкурсу визначатиме авторитетне журі, у складі якого експерти з ґендерних питань та відомі діячі культури, мистецтва і спорту: режисер Віктор ПРИДУВАЛОВ, музикант Павло ГУДІМОВ, художниця Євгенія ГАПЧИНСЬКА, співачка Джамала, директор MTV Україна Андрій УРЕНЬОВ, спортсмен Денис СИЛАНТЬЄВ та інші. В рамках проекту відбудеться літній навчальний табір GenderCamp для відібраних учасників, а також фестиваль короткометражних фільмів GenderFilmFest, що пройде в місті Києві 30 вересня 2011 року. Детальніше про Конкурс - http://undp.org.ua/ua/component/content/article/1156.
Партнери конкурсу: PR-агенція CLEVER Group, MTV, Комсомольська Правда в Україні, КіноДайджест, Обозреватель, CinemaHall, AIESEC, ГУРТ, Unistudy, StudNews.
стать модератором объекта добавить прайс добавить пресс-релиз



Если вы обнаружили неточность либо ошибку в данном материале — выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом администратору сайта
   

   
 
© 2009-2024  Реклама на сайтe Про проект Партнеры Справка

Version 0.4.3.2

Обратная связь
Договор на использование Cотрудничество