emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
-
Центр сімейної стоматології
 
-
Центр сімейної стоматології
url: www.cfs.net.ua
e-mail:
факс: (044) 291-01-98
телефон: (044) 291-01-97 (Администратор)
телефон: (067) 537-57-77 (Администратор)
Бажана проспект 12а, 5 этаж , Київ 02121
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 20:00
щоденно, без вихідних

Інформація опублікована: 17.06.2010

Опис:

«Центр сімейної стоматології» – перша і на сьогоднішній день єдина в Україні приватна клініка, де вам не лише цілодобово запропонують повний спектр стоматологічних послуг, навчать правильно доглядати зуби; тут також працює відділення щелепно-лицьової хірургії, що спеціалізується на виправленні природжених і придбаних дефектів і патологій. Особлива увага в клініці приділяється дентальній імплантології і остеопластикам.
В «Центрі сімейної стоматології» вам нададуть повний комплекс послуг: це консультації фахівців і повна діагностика, лікування карієсу і пародонтиту, естетична реставрація, вибілювання зубів і гігієна порожнини рота, виправлення прикусу у дітей і дорослих, протезування, а також весь комплекс хірургічних послуг – від видалення зубів до складних хірургічних втручань. «Центр сімейної стоматології» має всі необхідні ліцензії, кваліфікація персоналу підтверджена багаточисельними дипломами.
Клініка працює без вихідних з 9:00 до 21:00, а у суботу і неділю – цілодобово. Можливий виклик карети швидкої допомоги з медичним персоналом для транспортування пацієнта в клініку і надання спеціалізованої медичної допомоги на місті виклику з подальшою госпіталізацією. Після консиліуму фахівців для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план лікування і складається зручний графік відвідування. В «Центрі сімейної стоматології» вам не доведеться чекати в черзі: комфорт для кожного відвідувача – одна з візитівок клініки.

стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-реліз 
Якщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво