emisto Kiev
-

for example restoran

for example saksaganskogo
Search :
-
 
- rss_ico
Milina Outsourcing пропонує якісне управління готелями у Львові
 
-

url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
fax: +38 (032) 242-63-01
phone: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , L'viv
Mo Tu We Th Fr Sa Su
9.00 - 18.00
daily, except for weekends and holidays

Published: 31.08.2012


Milina Outsourcing пропонує якісне управління готелями у Львові
Thursday, 30 August 2012
Milina Outsourcing надає повний спектр послуг з готельного аутсорсингу. Управління готелями з невеликим номерним фондом допоможе власникам заощадити кошти та послідовно надавати якісні послуги клієнтам.
Після ЄВРО-2012 у Львові зросла кількість готелів, які активно пропонували свої послуги на ринку. Однак, на даний момент ринок є перенасиченим пропозицією, що призвело до кризових явищ. Великі готелі Львова з номерним фондом понад 30-40 номерів зможуть підтримати свою позицію на ринку, в той час як становище для малих готелів залишається досить нестабільним.
Малим готелям Львова та Львівської області, які бажають оптимізувати свою операційну діяльність, Milina Outsourcing пропонує зовнішнє управління операційними функціями, що дозволить ефективно замінити адміністративний персонал готелю, зменшивши витрати при одночасному забезпеченні якісного менеджменту.
На відміну від численних пропозицій інших компаній та типових контрактів з управління готелями, ми пропонуємо лише ті послуги, які дійсно потрібні готелям, та виконуємо їх оптимально якісно та ефективно.
Суть заміщення адміністративного персоналу готелів полягає у тому, що більшість малих готелів з невеликим номерним фондом не можуть дозволити собі утримувати повноцінну організаційну структуру. Milina Outsourcing пропонує кадри для заміщення фінансового управління, ведення бухгалтерського обліку, ведення маркетингу та управління продажем готелів.
Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.
become the moderator of the object add price add press releaseIf you found out inaccuracy or error in this material — select necessary text and press Ctrl+Enter, to report about it to the administrator of site
   

   
 
© 2009-2021  Advert on the site About project Partners FAQ

Version 0.4.3.2

Feedback
Using agreement Cooperation