emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Milina Outsourcing пропонує якісне управління готелями у Львові
 
-
Milina Outsourcing
url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
факс: +38 (032) 242-63-01
телефон: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 31.08.2012


Milina Outsourcing пропонує якісне управління готелями у Львові
30 серпня 2012 р.
Milina Outsourcing надає повний спектр послуг з готельного аутсорсингу. Управління готелями з невеликим номерним фондом допоможе власникам заощадити кошти та послідовно надавати якісні послуги клієнтам.
Після ЄВРО-2012 у Львові зросла кількість готелів, які активно пропонували свої послуги на ринку. Однак, на даний момент ринок є перенасиченим пропозицією, що призвело до кризових явищ. Великі готелі Львова з номерним фондом понад 30-40 номерів зможуть підтримати свою позицію на ринку, в той час як становище для малих готелів залишається досить нестабільним.
Малим готелям Львова та Львівської області, які бажають оптимізувати свою операційну діяльність, Milina Outsourcing пропонує зовнішнє управління операційними функціями, що дозволить ефективно замінити адміністративний персонал готелю, зменшивши витрати при одночасному забезпеченні якісного менеджменту.
На відміну від численних пропозицій інших компаній та типових контрактів з управління готелями, ми пропонуємо лише ті послуги, які дійсно потрібні готелям, та виконуємо їх оптимально якісно та ефективно.
Суть заміщення адміністративного персоналу готелів полягає у тому, що більшість малих готелів з невеликим номерним фондом не можуть дозволити собі утримувати повноцінну організаційну структуру. Milina Outsourcing пропонує кадри для заміщення фінансового управління, ведення бухгалтерського обліку, ведення маркетингу та управління продажем готелів.
Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2021  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво