emisto Kiev
-

for example restoran

for example saksaganskogo
Search :
-
 
- rss_ico
Чи знаєш ти, що приховано У ТЕМРЯВІ?
 
-

url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
fax: +38 (032) 242-63-01
phone: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , L'viv
Mo Tu We Th Fr Sa Su
9.00 - 18.00
daily, except for weekends and holidays

Published: 31.08.2012


Чи знаєш ти, що приховано У ТЕМРЯВІ?
Monday, 10 December 2012
Днями у Львові для жителів міста та гостей відкриє свої двері новий креатив-клуб «Ресторан У Темряві». Це унікальний заклад, в якому ви зможете отримати цілком новий сенсорний та соціальний досвід.
Сенсорний досвід полягає у можливості переоцінити смакові відчуття, коли зір вимкнено, соціальний досвід від вечері в такому клубі пов’язаний із спілкуванням з людьми без упереджень, пов’язаних із зоровим сприйняттям , а також в обміні ролями між сліпим та зрячим, що відбувається під час кожного сеансу. Так як офіціантами та провідниками в цьому закладі є незрячі люди, а в кімнатах панує цілковита темрява, вам потрібно довіритись цим людям та поринути у світ незнайомого.
Особливість цього закладу в тому, що любі страви тут можна продегустувати в абсолютній темряві, коли смакові рецептори працюють з подвійною силою. Задумом темного ресторану було створити місце, в якому зрячі і сліпі знаходяться в однакових умовах. Для багатьох відвідувачів це справжній досвід, який кардинально міняє відношення до життя.
Активну участь в підготовці до відкриття креатив-клубу «Ресторан У Темряві» брала компанія Milina Outsourcing. Директор Людмила Петрук провела тренінги для незрячих офіціантів по стандартах обслуговування. Командою цієї компанії було розроблено та оптимізовано основні бізнес-процеси, прописано та впроваджено стандарти роботи усіх працівників. На всіх етапах будівництва «Ресторан У Темряві» та Milina Outsourcing тісно співпрацювали по всіх ключових моментах, та створили для майбутніх гостей унікальний заклад, відвідавши який ви отримаєте незабутні враження та досвід, яким зможете з радістю ділитись з друзями.
Milina Outsourcing пропонує ресторанний консалтинг, зовнішнє управління (аутсорсинг), підготовку кадрів, запуск і операційне управління проектами, а також забезпечення тимчасовим персоналом під потреби Вашого бізнесу. Наші послуги ґрунтуються на гнучкості та знаннях. Формула COST окреслює коло нашої діяльності: «Consulting» (консалтинг), «Оutsourcing» (аутсорсинг), «Service School» (школа сервісу) та «Temporary Staffing» (тимчасовий персонал).
Контактна пошта: [email protected]
Теги: ресторан, Львів, консалтинг, запуск проектів, незрячі люди.
become the moderator of the object add price add press releaseIf you found out inaccuracy or error in this material — select necessary text and press Ctrl+Enter, to report about it to the administrator of site
   

   
 
© 2009-2022  Advert on the site About project Partners FAQ

Version 0.4.3.2

Feedback
Using agreement Cooperation