emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Чи знаєш ти, що приховано У ТЕМРЯВІ?
 
-
Milina Outsourcing
url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
факс: +38 (032) 242-63-01
телефон: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 31.08.2012


Чи знаєш ти, що приховано У ТЕМРЯВІ?
10 грудня 2012 р.
Днями у Львові для жителів міста та гостей відкриє свої двері новий креатив-клуб «Ресторан У Темряві». Це унікальний заклад, в якому ви зможете отримати цілком новий сенсорний та соціальний досвід.
Сенсорний досвід полягає у можливості переоцінити смакові відчуття, коли зір вимкнено, соціальний досвід від вечері в такому клубі пов’язаний із спілкуванням з людьми без упереджень, пов’язаних із зоровим сприйняттям , а також в обміні ролями між сліпим та зрячим, що відбувається під час кожного сеансу. Так як офіціантами та провідниками в цьому закладі є незрячі люди, а в кімнатах панує цілковита темрява, вам потрібно довіритись цим людям та поринути у світ незнайомого.
Особливість цього закладу в тому, що любі страви тут можна продегустувати в абсолютній темряві, коли смакові рецептори працюють з подвійною силою. Задумом темного ресторану було створити місце, в якому зрячі і сліпі знаходяться в однакових умовах. Для багатьох відвідувачів це справжній досвід, який кардинально міняє відношення до життя.
Активну участь в підготовці до відкриття креатив-клубу «Ресторан У Темряві» брала компанія Milina Outsourcing. Директор Людмила Петрук провела тренінги для незрячих офіціантів по стандартах обслуговування. Командою цієї компанії було розроблено та оптимізовано основні бізнес-процеси, прописано та впроваджено стандарти роботи усіх працівників. На всіх етапах будівництва «Ресторан У Темряві» та Milina Outsourcing тісно співпрацювали по всіх ключових моментах, та створили для майбутніх гостей унікальний заклад, відвідавши який ви отримаєте незабутні враження та досвід, яким зможете з радістю ділитись з друзями.
Milina Outsourcing пропонує ресторанний консалтинг, зовнішнє управління (аутсорсинг), підготовку кадрів, запуск і операційне управління проектами, а також забезпечення тимчасовим персоналом під потреби Вашого бізнесу. Наші послуги ґрунтуються на гнучкості та знаннях. Формула COST окреслює коло нашої діяльності: «Consulting» (консалтинг), «Оutsourcing» (аутсорсинг), «Service School» (школа сервісу) та «Temporary Staffing» (тимчасовий персонал).
Контактна пошта: [email protected]
Теги: ресторан, Львів, консалтинг, запуск проектів, незрячі люди.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво