emisto Kiev
-

for example restoran

for example saksaganskogo
Search :
-
 
- rss_ico
Вкладники КРЕДОБАНКу довіряють гривні
 
-

url: www.kredobank.com.ua
phone: (032) 298 95 37 (Гальчинський Віктор)
вул. Академіка Андрія Сахарова 78 , L'viv
Mo Tu We Th Fr Sa Su
9.00 - 18.00
daily, except for weekends and holidays

Published: 6/7/2013


Вкладники КРЕДОБАНКу довіряють гривні
Tuesday, March 12, 2013
На 200 мільйонів гривень зросли вклади фізичних осіб в національній валюті у КРЕДОБАНКу за 2012 рік. Загальний обсяг коштів фізичних осіб у КРЕДОБАНКу зріс більше ніж на 8 % та склав за підсумками року 1,9 мільярд грн. При цьому середня сума депозиту вкладника банку минулого року склала близько 30 тис. грн., що на 30 % більше ніж у 2011 році.
Найбільш популярними серед клієнтів КРЕДОБАНКу були депозитні продукти, що передбачають можливість дострокового розірвання депозитного договору із збереженням відсоткової ставки та депозити з можливістю конвертації в іноземну валюту під час дії депозитного договору, які банк запропонував минулого року. Попитом користувалися також короткострокові депозитні вклади терміном від одного до трьох місяців. Найбільш активним періодом залучення гривневих депозитів стала друга половина року, адже саме в цей період КРЕДОБАНК вийшов на ринок з цікавими продуктовими пропозиціями, такими як «Депозит on-line», Депозит «Спекотний» та «Новорічний».
- Незважаючи на деякі девальваційні очікування, що мали місце на ринку у 2-й половині минулого року, клієнти розміщують в КРЕДОБАНКу переважно депозити у національній валюті, - говорить Голова Правління ПАТ «КРЕДОБАНК» Дмитро Крепак. – Депозити в гривні є набагато більш вигідними для вкладників порівняно з валютними, особливо в умовах низької інфляції та дієвого контролю за валютним курсом з боку Національного Банку, як це було минулого року. Позитивною тенденцією також є те, що дедалі більше вкладників обирають банк для обслуговування чи розміщення вкладів, беручи до уваги не лише привабливі процентні ставки, але й такі фактори, як надійність та стабільність банку. Про це свідчить не тільки динаміка збільшення обсягів депозитів фізичних осіб на рахунках КРЕДОБАНКу, але й також загальне зростання кількості його клієнтів протягом минулого року. Безперечно, цьому ми повинні завдячувати багаторічній діяльності на українському ринку, бездоганному виконанню своїх зобов’язань перед клієнтами в часи кризових явищ у банківському секторі протягом 2008-2009 років та, без сумніву, бездоганній репутації материнської структури – найбільшого банку Польщі РКО Bank Polskі SA.
become the moderator of the object add price add press releaseIf you found out inaccuracy or error in this material — select necessary text and press Ctrl+Enter, to report about it to the administrator of site
   

   
 
© 2009-2020  Advert on the site About project Partners FAQ

Version 0.4.3.2

Feedback
Using agreement Cooperation