emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Поиск :
-
 
- rss_ico
Вкладники КРЕДОБАНКу довіряють гривні
 
-

url: www.kredobank.com.ua
телефон: (032) 298 95 37 (Гальчинський Віктор)
ул. Академика Андрея Сахарова 78 , Львов
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
9:00 - 18:00
ежедневно, кроме выходных и праздников

Информация опубликована: 07.06.2013


Вкладники КРЕДОБАНКу довіряють гривні
12 марта 2013 г.
На 200 мільйонів гривень зросли вклади фізичних осіб в національній валюті у КРЕДОБАНКу за 2012 рік. Загальний обсяг коштів фізичних осіб у КРЕДОБАНКу зріс більше ніж на 8 % та склав за підсумками року 1,9 мільярд грн. При цьому середня сума депозиту вкладника банку минулого року склала близько 30 тис. грн., що на 30 % більше ніж у 2011 році.
Найбільш популярними серед клієнтів КРЕДОБАНКу були депозитні продукти, що передбачають можливість дострокового розірвання депозитного договору із збереженням відсоткової ставки та депозити з можливістю конвертації в іноземну валюту під час дії депозитного договору, які банк запропонував минулого року. Попитом користувалися також короткострокові депозитні вклади терміном від одного до трьох місяців. Найбільш активним періодом залучення гривневих депозитів стала друга половина року, адже саме в цей період КРЕДОБАНК вийшов на ринок з цікавими продуктовими пропозиціями, такими як «Депозит on-line», Депозит «Спекотний» та «Новорічний».
- Незважаючи на деякі девальваційні очікування, що мали місце на ринку у 2-й половині минулого року, клієнти розміщують в КРЕДОБАНКу переважно депозити у національній валюті, - говорить Голова Правління ПАТ «КРЕДОБАНК» Дмитро Крепак. – Депозити в гривні є набагато більш вигідними для вкладників порівняно з валютними, особливо в умовах низької інфляції та дієвого контролю за валютним курсом з боку Національного Банку, як це було минулого року. Позитивною тенденцією також є те, що дедалі більше вкладників обирають банк для обслуговування чи розміщення вкладів, беручи до уваги не лише привабливі процентні ставки, але й такі фактори, як надійність та стабільність банку. Про це свідчить не тільки динаміка збільшення обсягів депозитів фізичних осіб на рахунках КРЕДОБАНКу, але й також загальне зростання кількості його клієнтів протягом минулого року. Безперечно, цьому ми повинні завдячувати багаторічній діяльності на українському ринку, бездоганному виконанню своїх зобов’язань перед клієнтами в часи кризових явищ у банківському секторі протягом 2008-2009 років та, без сумніву, бездоганній репутації материнської структури – найбільшого банку Польщі РКО Bank Polskі SA.
стать модератором объекта добавить прайс добавить пресс-релизЕсли вы обнаружили неточность либо ошибку в данном материале — выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом администратору сайта
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайтe Про проект Партнеры Справка

Version 0.4.3.2

Обратная связь
Договор на использование Cотрудничество