emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Milina Outsourcing взяла участь у TourEXPO Львів
 
-
Milina Outsourcing
url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
факс: +38 (032) 242-63-01
телефон: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 31.08.2012


Milina Outsourcing взяла участь у TourEXPO Львів
15 листопада 2012 р.
Milina Outsourcing взяла участь у TourEXPO Львів
18-20 жовтня у Львові Milina Outsourcing взяла участь в VI спеціалізованій виставці «Готельний та ресторанний бізнес» що проходила в рамках XIII міжнародної виставки – ярмарок «ТурЕКСПО – 2012»
Метою даної виставки було об’єднати професіоналів індустрії туризму та гостинності і представників попиту – готельєрів та рестораторів Західної України. Нажаль на виставці не було представлено достатньої кількості учасників, так само як і відчувався брак відвідувачів. Причиною такої ситуації могла бути недостатня поінформованість потенційних гостей, або їхня байдужість до подій в індустрії гостинності. Разом з тим, виставка принесла певні, позитивні результати. Відвідувачі змогли відвідати конференцію, де директор Milina Outsourcing Людмила Петрук читала доповіді на теми “Ефективне управління готелем: аутсорсинг персоналу» та «Використання досвіду швейцарських шкіл у ресторанному сервісі: переваги та недоліки » Учасники конференції мали змогу більш детально ознайомитись з актуальними темами ринку гостинності та отримати відповіді на болючі питання.
Milina Outsourcing пропонує готельний та ресторанний консалтинг, зовнішнє управління (аутсорсинг), підготовку кадрів, запуск і операційне управління проектами, а також забезпечення тимчасовим персоналом під потреби Вашого бізнесу. Послуги, які надає Milina Outsourcing ґрунтуються на гнучкості та знаннях. Формула COST окреслює коло діяльності фірми: «Consulting» (консалтинг), «Оutsourcing» (аутсорсинг), «Service School» (школа сервісу) та «Temporary Staffing» (тимчасовий персонал).
Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.


Ключові слова: малі готелі, Львів, ресторани, аутсорсинг, виставка, ТурЕкспо.
Контактна пошта: [email protected]
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2021  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво