emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Поліс КАСКО від «Експрес Страхування» гарантує різнобічну сервісну підтримку.
 
-
ТДВ "Експрес Страхування
url: express-insurance.com.ua
e-mail:
факс: 594-87-02
телефон: 0957012642 (Ковтун Евгений)
Червоноармійська вул. 15/2, 212 , Київ 01004
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00, перерва з 13:00 - 14:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 27.02.2011


Поліс КАСКО від «Експрес Страхування» гарантує різнобічну сервісну підтримку.
24 лютого 2011 р.
З 1 січня 2011 року унікальну сервісну картку «Експрес Асістанс» отримує кожен клієнт компанії «Експрес Страхування»*, який оформив або відновив договір КАСКО.
Програма покликана зробити життя її учасників зручніше і простіше завдяки можливості отримання різної підтримки за допомогою дзвінків на єдиний телефонний номер. По запиту Клієнта оператори цілодобового call-центру в максимально короткі строки нададуть підтримку різного характеру, наприклад:
1. Надають різні інформаційні послуги: довідка про адреси і телефони ресторанів, кінотеатрів, готелів, СТО, АЗС, пошук даних в мережі Internet, і т.п.;
2. Здійснюють організаційні послуги: в разі поломки автомобіля або ДТП - пошук і бронювання номерів в готелях, виклик ДАІ, бронювання залізничних, автобусних і авіаквитків, замовлення таксі, виклик швидкої допомоги та інше;
3. Забезпечують надання послуг технічній допомоги: організація доставки палива, запуску двигуна від джерела зовнішнього живлення, заміни пошкодженого колеса, аварійне відкриття дверей, відігрівання замка дверей і багажника, виклик евакуатора.
Детальнішу інформацію про можливості програми «Експрес Асістанс» можна отримати по телефону гарячій лінії 0-800-502-300.
ТДВ «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УКРАВТО». Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2019  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво