emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Львівське відділення КРЕДОБАНКу № 4 переїхало у нове сучасне приміщення
 
-
ПАТ "Кредобанк"
url: www.kredobank.com.ua
телефон: (032) 298 95 37 (Гальчинський Віктор)
ул. Академика Андрея Сахарова 78 , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 07.06.2013


Львівське відділення КРЕДОБАНКу № 4 переїхало у нове сучасне приміщення
11 вересня 2012 р.
5 вересня КРЕДОБАНК урочисто відзначив переїзд одного з найстаріших відділень. У Львові Відділення №4 Центральної філії КРЕДОБАНКу, що розміщувалося на вулиці Науковій, 7а у багатоповерховому офісному приміщенні на 7 поверсі, переїхало у нове сучасне та просторе приміщення на першому поверсі по вулиці Науковій, 47.
На відкритті нового приміщення було присутнє керівництво банку, працівники відділення та представники преси. Привітати КРЕДОБАНК з переїздом прийшли також партнери та його багаторічні клієнти. Під час урочистої частини урочистостей були і привітальні промови, і щирі побажання ефективної роботи на новому місці, і символічна святкова стрічка, яку перерізали поважні гості.
В рамках святкування переїзду керівництво Банку нагороджувало найкращих працівників цього відділення почесними грамотами та подарунками. Прагнучи відзначити лояльних клієнтів, КРЕДОБАНК організував розіграш цінних подарунків серед тих з них, хто уклав протягом перших днів роботи підрозділу у новому приміщені депозитні договори.
Разом з КРЕДОБАНКом святкували переїзд відділення і мешканці мікрорайону. Адже перехожим, з нагоди переїзду відділення Кредобанку, в цей день дарували яскраві повітряні кульки та частували морозивом.
Нова адреса Відділення №4 ЦФ ПАТ «КРЕДОБАНК»: м. Львів, вул.Наукова, 47.
Телефони: 032 297 27 64, 297 27 65, факс: ( 032)297 27 69
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво