emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Лідер в розробці програм для перекладачів отримав статус Microsoft Silver Partner
 
-
AIT
url: www.translation3000.com
e-mail:
факс: +380.44.221.24.30
телефон: +380.44.221.24.05
Городецького Архітектора вул. 11 , Київ 01001
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00, перерва з 13:00 - 14:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 06.07.2011


Лідер в розробці програм для перекладачів отримав статус Microsoft Silver Partner
5 липня 2011 р.
Компанія Advanced International Translations (AIT) - провідний розробник систем управління перекладами для бюро перекладів, сьогодні оголосила про отримання статусу Microsoft Silver Partner. Компанія AIT була виділена серед незалежних постачальників програмного забезпечення в категорії Independent Software Vendor (ISV).

У процесі отримання статусу Microsoft Silver Partner програми Projetex і AnyCount, лідери продажів Advanced International Translations, пройшли ретельну оцінку Microsoft за багатьма параметрами.

Projetex - це найпоширеніше в світі програмне забезпечення для управління проектами у бюро перекладів. За допомогою Projetex легко здійснювати облік і виконання різноманітних завдань компанії, яка займається мовними перекладами. Робоча частина програми включає роботу з клієнтами від перших контактів до ведення складних перекладацьких проектів. Звітна частина програми включає як виставлення рахунків-фактур клієнтам і перекладачам, так і складні звіти за обсягом робіт, за доходами і прибутками. Програма може працювати як локально, так і в Інтернет. За допомогою Projetex робота штатних перекладачів, позаштатних перекладачів та менеджерів проектів з перекладу та локалізації стає більш ефективною. Саме тому Projetex використовується у 750 бюро перекладів у 59 країнах світу.

AnyCount - de facto стандарт для підрахунку кількості слів і кількості символів в електронних документах, який використовують бюро перекладів по всьому світу. AnyCount підтримує 36 форматів файлів і підраховує частини документів, які стандартні програми для роботи з документами просто пропускають. Таким чином, перекладачі й бюро перекладів отримують сплату за переклади у повному обсязі. Унікальною властивістю даної програми вже кілька років є можливість розпізнавання текстових даних у файлах зображень (формати BMP, GIF, JPG, PNG). З деякого часу програма підтримує підрахунок символів і в нерозпізнаних раніше PDF-файлах. Це дозволяє швидко оцінити передбачуваний обсяг робіт навіть у складних форматах і виставити рахунок-фактуру клієнту без зволікання. Кілька тисяч перекладачів і сотні бюро перекладів по всьому світу щодня використовують AnyCount.

Компанія Advanced International Translations надала Microsoft ряд перевірених відгуків від клієнтів компанії, які використовують системи управління перекладами від AIT. Отримання статусу Microsoft Silver Partner коментує Володимир Педченко, генеральний директор Advanced International Translations: "Ми раді стати першим виробником програмного забезпечення для перекладачів, чиї здобутки були високо оцінені Microsoft. Це підтверджує ставлення бюро перекладів і перекладачів-фріленсерів до наших продуктів. У той же час, статус Microsoft Silver Partner - це не тільки нагорода на нашому шляху розвитку, але і певна відповідальність. Ця віха сигналізує перекладачам і бюро перекладів усього світу про нашу цілеспрямованість та відданість постійному розвитку. Необхідно постійно рухатися вперед! ".

--

Про корпорацію Microsoft:

Заснована у 1975 році, корпорація Microsoft (Nasdaq "MSFT") є світовим лідером з виробництва програмного забезпечення, послуг і рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.partner.microsoft.com


Про Advanced International Translations:

Advanced International Translations (АIT) - провідний постачальник програмного забезпечення для управління перекладами серед бюро перекладів і перекладачів по всьому світу. З 1998 року AIT розробила 11 програмних інструментів для перекладачів та перекладацьких агентств. Програмне забезпечення AIT покращує управління документообігом перекладачів у 700 + перекладацьких агентствах у 59 країнах. Тисячі позаштатних перекладачів в усьому світі використовують один або кілька засобів управління перекладами, які були розроблені AIT.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.translation3000.com


У разі виникнення запитань, звертайтесь:

Advanced International Translations,
PR-відділ
PR11@translation3000.com
Тел. +380.44.221.24.05
Факс +380.44.221.24.30
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2019  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво