emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
В КРЕДОБАНКу змінився склад Спостережної Ради
 
-
ПАТ "Кредобанк"
url: www.kredobank.com.ua
телефон: (032) 298 95 37 (Гальчинський Віктор)
ул. Академика Андрея Сахарова 78 , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 07.06.2013


В КРЕДОБАНКу змінився склад Спостережної Ради
7 серпня 2012 р.
30 липня 2012 року згідно з поданою заявою Анджей Колатковскі склав свої повноваження Заступника Голови Спостережної Ради ПАТ «КРЕДОБАНК» у зв’язку із припиненням трудових відносин із стратегічним інвестором банку – найбільшим польським банком РКО Bank Polski SA. В структурі РКО Bank Polski SA Анджей Колатковскі обіймав посаду Заступника Голови Правління банку, відповідального за напрямок ризику та віндикації.
Анджей Колатковскі був Членом Спостережної Ради ПАТ «КРЕДОБАНК» з вересня 2009 року, а на посаді Заступника Голови Спостережної Ради ПАТ «КРЕДОБАНК» перебував з листопада 2011 року.Довідка:

ПАТ «КРЕДОБАНК» було засновано у Львові i зареєстровано у Державному Банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. Банк є правонаступником АТ «Західно-Український Комерційний Банк» та АТ "Кредит Банк (Україна)".
ПАТ «КРЕДОБАНК» є найбільшою польською інвестицією у банківську установу України, його статутний фонд становить 1 919 мільйонів грн. У структурі акціонерного капіталу інвестиції західного стратегічного інвестора – PKO Bank Polski становлять 99,6%. Регіональна мережа Банку ПАТ «КРЕДОБАНК» охоплює понад 130 підрозділів майже у всіх областях України, зокрема в Автономній Республіці Крим, а також понад 330 власних банкоматів. Клієнтами ПАТ «КРЕДОБАНК» є 34,5 тис. юридичних осіб і підприємців та понад 360 тис. фізичних осіб.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво