emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
PKO Bank Polski підвів підсумки реалізації 3-річної стратегії
 
-
ПАТ "Кредобанк"
url: www.kredobank.com.ua
телефон: (032) 298 95 37 (Гальчинський Віктор)
ул. Академика Андрея Сахарова 78 , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 07.06.2013


PKO Bank Polski підвів підсумки реалізації 3-річної стратегії
22 березня 2013 р.
Зростання чистого прибутку на 63%, а також вищі на 24 % активи Групи капіталу PKO Bank Polski - це ефект реалізації Стратегії «ЛІДЕР» у 2010-2012 роках. Банк зміцнив свою позицію у Центральній та Східній Європі, утримуючи значну частку у всіх ключових сегментах польського ринку, істотно покращив якість послуг та продуктову пропозицію для всіх груп клієнтів, загальна кількість яких перевищила 7,5 млн. В Україні РКО Ваnk Polski є акціонером КРЕДОБАНКу і володіє понад 99% акцій українського ринку.
PKO Bank Polski реалізував засади Стратегії на 2010–2012 роки незважаючи на нестабільність на фінансових ринках та в економіці. Консолідовані активи на кінець 2012 року досягли рекордного рівня у 193,5 млрд. злотих. Так само, найвищим в історії був отриманий на кінець 2012 р. результат операційної діяльності Групи, який склав понад 11,6 млрд. злотих. За період реалізації Стратегії він збільшився на понад 30%.
Консолідований показник віддачі на капітал зріс на 1,1 пп., а показник віддачі на активи на 0,4 пп. Показники RОЕ і RОА на кінець 2012 року досягли рівня 15,9% та 2% відповідно. Впродовж останніх трьох років значно покращилась також операційна ефективність та контроль витрат. Це дозволило досягти показника С/І (співвідношення витрат до доходів) для Групи капіталу PKO Bank Polski у 39,9 %, що означає зниження на 8 % по відношенню до кінця 2009 року.
- Згідно цілей реалізованої Стратегії впродовж останніх трьох років PKO Bank Polski зміцнив свою позицію безперечного лідера польського банківського сектору. Ми утримали позицію лідера в Центральній та Східній Європі за величиною активів, чистого прибутку, а також капіталу. Банк має високий потенціал для генерування доходів при помірному ризику і відповідній ліквідності. Під час реалізації Стратегії ми досягли найвищого прибутку в банківському секторі завдяки вищій за середню дохідності та ефективності, також ми підтримували високий і стабільний рівень рентабельність капіталу. Вдалося також змінити «код ДНК» банку в багатьох сферах, таких як: якість, інноваційність, корпоративна культура. Банк має здатність для подальшого зростання, що ми покажемо незабаром в наступній нашій стратегії на 2013–2015 роки, - говорить Збігнєв Ягєлло, Голова Правління PKO Bank Polski.
У рамках Стратегії «Лідер» було реалізовано також ряд бізнес - ініціатив, скерованих на покращення якості у всіх каналах обслуговування. Завдяки цьому, в дистанційних каналах обслуговування банк став лідером на польському ринку, модернізовано та оптимізовано відділення Банку, покращено привабливість продуктової лінійки, запроваджено напрямок private-banking для заможних клієнтів – відкрито нові відділення у Варшаві, Гданьську та Кракові. Проведено рекламні кампанії та зміни в сфері візуальної ідентифікації банку, що дозволило залучити молодих клієнтів, а також підкріпити сприйняття Банку не тільки як сильної, безпечної і гідної довіри, але й сучасної установи. Банк залишається лідером в іпотечному кредитуванні, зараз кожен третій іпотечний кредит в Польщі видається в PKO Bank Polski.
Прибуток Групи PKO Bank Polski досягнутий в 2012 р. склав 3,75 млрд. злотих і був близький до рівня рекордного 2011 року, незважаючи на значно нижчий темп зростання ВВП, та залишився найвищим в банківському секторі Польщі.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2019  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво