emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
«ПІВДЕНКОМБАНК» бере участь у футбольному турнірі «Граємо за Україну разом!»
 
-
ПАТ "КБ "Південкомбанк"
url: www.ucb-ua.com
телефон: 44 207 90 82 (Вікторія)
Глубочицкая ул. 17 , Київ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 07.12.2011


«ПІВДЕНКОМБАНК» бере участь у футбольному турнірі «Граємо за Україну разом!»
17 лютого 2012 р.
18-19 лютого футбольна команда «ПІВДЕНКОМБАНКУ» бере участь у Всеукраїнських змаганнях по міні-футболу “Граємо за Україну разом!”.
Турнір проводиться під егідою Асоціації аматорського футболу України та за підтримки Управління Національного банку України в Донецькій області.
Започаткований у 1999 році, футбольний турнір «Граємо за Україну разом!» щороку проводиться у багатьох регіонах держави, а потім збирає на фіналах кращі команди банківських установ. Колеги з різних куточків України, які можливо ніколи б не контактували на професійній ниві, зустрічаються на турнірі, спілкуються, грають в улюблену гру.

Свою діяльність ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» розпочав 23 листопада 1990 року. Сьогодні «ПІВДЕНКОМБАНК» – універсальна комерційна установа, яка понад 20 років стабільно працює на фінансовому ринку України. Згідно з градацією НБУ Банк входить до III групи банків за величиною активів. На 1 лютого 2012 року розмір чистих активів ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» становив 4 млрд 442 млн грн.
«ПІВДЕНКОМБАНК» входить до Групи «МЕТАЛ ЮНІОН». Мережа філій фінансово-кредитної установи налічує 35 регіональних підрозділів.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво