emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Milina Outsourcing проводить лекції в університетах Львова
 
-
Milina Outsourcing
url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
факс: +38 (032) 242-63-01
телефон: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 31.08.2012


Milina Outsourcing проводить лекції в університетах Львова
15 жовтня 2012 р.
Milina Outsourcing проводить лекції в університетах Львова
Для сприяння розвитку практичних знань у студентів готельно-туристичних спеціальностей, директор Milina Outsourcing Людмила Петрук провела ряд лекцій для студентів факультету туризму та міжнародних відносин Львівського Національного Університету ім. І. Франка та Національного Університету «Львівська Політехніка».
Враховуючи швидкі темпи росту готельної та ресторанної індустрії все більше студентів вступають на факультети туризму. Підвищений інтерес до даної галузі вимагає чіткого розуміння специфіки ринку та особливостей регулювання робочими процесами. Будучи експертом в сфері готельного консалтингу та аутсорсингу, директор Milina Outsourcing Людмила Петрук поділилась знаннями з львівськими студентами. Починаючи з жовтня було впроваджено програму залучення студентів університетів у обговорення актуальних проблем готельного та ресторанного господарства Львова. 10 та 11 жовтня в університетах було прочитано лекцію на тему «Фінансова оцінка готельного господарства: світові стандарти». Цікава подача матеріалу викликала інтерес у студентів, тому, провівши опитування серед слухачів, було визначено основні теми для наступних лекцій. Більш широко розкриватиметься тема готельного аутсорсингу та специфіка працевлаштування в готельно-ресторанному бізнесі. 17 жовтня читатимуться ще дві лекції на тему «Застосування креативних методів продажу та маркетингу готелів: світовий досвід»
Milina Outsourcing пропонує готельний та ресторанний консалтинг, зовнішнє управління (аутсорсинг), підготовку кадрів, запуск і операційне управління проектами, а також забезпечення тимчасовим персоналом під потреби Вашого бізнесу.
Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.


Ключові слова: готелі, ресторани, Львів, аутсорсинг, зовнішнє управління, університет, туризм, міжнародні відносини.
Контактна пошта: [email protected]
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво