emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Український ринок залишається стратегічно важливим для PKO Bank Polski SA
 
-
ПАТ "Кредобанк"
url: www.kredobank.com.ua
телефон: (032) 298 95 37 (Гальчинський Віктор)
ул. Академика Андрея Сахарова 78 , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 07.06.2013


Український ринок залишається стратегічно важливим для PKO Bank Polski SA
18 лютого 2013 р.
Минулий рік став для КРЕДОБАНКу, який входить до групи найбільшого польського банку PKO Bank Polski SA, першим роком реалізації нової 3-річної стратегії. Ця стратегія передбачає зосередження його діяльності на обслуговуванні роздрібних клієнтів та співпраці з підприємствами малого і середнього бізнесу. Важливим результатом першого року реалізації нової стратегії стало значне зростання бізнесу банку. Так, в 2012 році чисті активи зросли на 20%. При цьому роздрібний кредитний портфель банку збільшився одразу на 29%.
В той же час, наслідки фінансової кризи продовжували впливати на фінансові показники Банку – сформовані в 2012 році резерви за виданими в докризовий період кредитами обумовили від’ємний фінансовий результат за підсумками року. При цьому операційна ефективність банку істотно підвищилась порівняно з 2011 роком: чистий процентний дохід зріс на 28%, а чистий комісійний дохід – на 23%.
Заступник Голови Правління PKO Bank Polski SA та одночасно Голова Спостережної Ради КРЕДОБАНКу Якуб Папєрскі підкреслив зацікавленість акціонера у подальшому розвитку українського банку.
– РКО Вank Рolski SA зацікавлений у зміцненні своєї присутності в Україні. На даний час наш український банк займає близько 1% в активах групи і ми вважаємо, що потенціал українського ринку вимагає збільшення цієї частки, - відзначив Якуб Папєрскі. – Польща майже не відчула нещодавньої економічної кризи, а її економіка зростала протягом усіх останніх років. На відміну від багатьох європейських банків, представлених в Україні, РКО Вank Рolski може уникнути вимушеної зміни курсу в Україні під впливом зовнішніх факторів та продовжити довгостроковий розвиток свого банку. Більш того, Україна та Польща є стратегічними партнерами, а тому економічні зв’язки між нашими країнами будуть зміцнюватись. Це відкриє додаткові можливості для розвитку бізнесу КРЕДОБАНКу.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво