emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Особлива пропозиція АвтоТак для автолюбителів, тільки під час Фестивалю Жіночих Автомобілів
 
-

url: www.autotak.com.ua
e-mail:
телефон: 0800500348
Воровського вул. 24, 3 , Київ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00, перерва з 13:00 - 14:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 28.03.2011


Особлива пропозиція АвтоТак для автолюбителів, тільки під час Фестивалю Жіночих Автомобілів
3 лютого 2012 р.
Відразу декількома пропозиціями "АвтоТак" радує своїх клієнтів у рамках нової акції. По-справжньому "гаряча" пропозиція стартує у розпал найхолоднішої пори року. Всі, хто уклали Угоду у лютому-березні обирають один із ТРЬОХ запропонованих подарунків: річний поліс КАСКО, GPS-навігатор або курси водіння в автошколі. Ця акція присвячена Фестивалю Жіночих Автомобілів, який Корпорація "УкрАВТО" вже всьоме традиційно проводить у лютому-березні. Будь-який з подарунків стане у нагоді кожній сучасній жінці та всім, хто долучиться до акції, допомагаючи відчути себе впевнено та незалежно.

За умовами акції страхування автомобіля здійснюється на 12 місяців по типу повного КАСКО. Ексклюзивним страховим партнером акції є ПрАТ «СК «Уніка». Якщо вибір випадає на користь навчання в автошколі, учаснику відшкодовуються кошти, витрачені на навчання. Отримання GPS-навігатора у подарунок означає його придбання за 1 грн.

Акційні умови поширюються на всіх, хто уклав угоду в період з 01 лютого по 31 березня 2012 року. Скористатися ними можна в будь-якому із автосалонів офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО» та в ексклюзивних салонах «АвтоТак», розташованих у торгових центрах по всій країні.

Програма «АвтоТак» реалізується за сприяння найбільшого національного автовиробника, дистриб’ютора та постачальника сервісних послуг АТ «УкрАВТО». Адміністратором програми є ТОВ «АВТО ПРОСТО» - одна із найбільших вітчизняних компаній, що спеціалізується на придбанні автомобілів у групах. Разом з АвтоТак можна придбати всі марки автомобілів, представлені в мережі офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»: KIA, Chevrolet, ЗАЗ, LADA, Chery, JAC, TATA, I-VAN.

Кількість авто, придбаних за програмами придбання у групах в Україні, вже перевищила позначку в 42 500 одиниць.

Придбання у групах – один із найбільш доступних для вітчизняного споживача спосіб купівлі автомобілів, що полягає у виплаті вартості авто невеликими щомісячними платежами.

З детальною інформацією про умови акції та придбання автомобілів у групах можна ознайомитися на офіційному сайті www.autotak.com.ua або у спеціалістів «АвтоТак» безпосередньо в салонах.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво