emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
На InterBudExpo відбудеться презентація італійської виставки MADE Expo 2012
 
-

телефон: +38(044)490-63-91 (Ольга)
Салютная ул. 2 , Київ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
10:00 - 20:00
щоденно, без вихідних

Інформація опублікована: 01.12.2011


На InterBudExpo відбудеться презентація італійської виставки MADE Expo 2012
21 березня 2012 р.
В рамках InterBudExpo відбудеться презентація міжнародної будівельно-архітектурної виставки MADE Expo 2012, яка задає світові тренди, сприяє розвитку нових ідей та впроваджує інновації. Виставка щорічно проходить в Італії.

Презентація відбудеться 28 березня в 15:00 (павільйон 3, зал 1, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»), на якій будуть представлені умови участі та відвідування виставки, спеціальні пропозиції, новини експозицій. Ключовим доповіддю презентації стане: «Експортний потенціал українських компаній на зарубіжних ринках». Представники Federlegno Arredo також розкажуть про тенденції світового інтер'єрного дизайну, архітектури, будівництва та ін

MADE Expo (Milano Architettura Design Edilizia) - міжнародна виставка архітектури, дизайну та будівництва. Щорічно виставка MADE Expo підтверджує, що Італія є європейським лідером інтер'єрного дизайну. У фокусі виставки - інновації і сучасні технології в будівництві та архітектурі, професійний обмін досвідом, конкурентоспроможність та інженерні технології.

Виставку MADE Expo традиційно відвідують інженери-розробники, представники великих будівельних компаній, виробники вікон, дверей, представники сфери оптової торгівля і рітейлери, дослідницькі центри, приватний бізнес. У минулому році у виставці брали участь 1820 компаній, в тому числі 260 іноземних. Ділова програма налічувала понад 200 заходів.

Наступна виставка MADE Expo відбудеться 17-20 жовтня 2012.

3-й міжнародний форум новітніх будівельних матеріалів і технологій InterBudExpo проходить з 27 по 30 березня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Організатор - Київський міжнародний контрактовий ярмарок. Вхід на виставку платний. Безкоштовні запрошення можна замовити на офіційному сайті www.buildexpo.kiev.ua.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2019  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво