emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Посібник «Київстар» з онлайн-безпеки вийшов на DVD-додатку журналу «hi-tech у школі»
 
-
ТОВ "КЛЕВЕР ГРУП"
url: clever-group.com.ua
телефон: 492 89 04
Фізкультури вул. 1, 1 , Київ 03150
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 26.10.2010


Посібник «Київстар» з онлайн-безпеки вийшов на DVD-додатку журналу «hi-tech у школі»
26 листопада 2010 р.
Електронна версія посібника для батьків «Діти в інтернеті: як навчити безпеки у віртуальному світі» опублікована на DVD-додатку до журналу «hi-tech у школі» № 7 за листопад 2010. Посібник підготував і випустив «Київстар» спільно з Інститутом психології ім.Г.Костюка Національної академії педагогічних наук України в рамках соціальної програми компанії «Безпека дітей в інтернеті».
З посібником із безпеки дітей в інтернеті зможуть ознайомитися понад 1000 вчителів середніх шкіл, які передплачують журнал «hi-tech у школі». Прості та ефективні правила і поради, викладені в посібнику, дозволять вчителям і батькам навчити учнів безпечній поведінці в Мережі без обмеження їх свободи і самовираження.
Головний редактор журналу «hi-tech у школі» Оксана КОВАЛЕНКО:
«Сучасній школі потрібні сучасні освітні методики. Виховання правильної та безпечної поведінки в Мережі – одна з важливих складових навчання. Допомога з онлайн-безпеки «Київстар» - це ефективний інструмент, який можна використовувати у підготовці тематичних уроків та батьківських зборів. Адже наша мета – допомогти читачам не тільки оволодіти сучасними технологіями, а й навчити отримувати від них максимум користі».
Начальник департаменту з корпоративних зв'язків «Київстар» Жанна РЕВНОВА:
«Сімейна онлайн-безпека – відповідальність кожного, тому знання основ безпечної поведінки в Мережі потрібне і школярам, і їхнім батькам. Коли ми в «Київстар» готували посібник, нашою метою було зробити його практичним, а також цікавим і доступним для всіх інтернет-користувачів. Ми раді представити сучасні підходи до навчання онлайн-безпеки українським педагогам. Сподіваємося, що вчителі, які читають видання «hi-tech у школі», оцінять наш підхід і будуть використовувати посібник в освітній роботі з батьками».
Рекомендації авторів посібника зводяться до кількох основних правил. Перш за все, батьки мають підвищувати власну комп'ютерну та інтернет-грамотність. Тільки в цьому випадку вони зможуть разом з дитиною освоювати інтернет, використовувати його можливості для освіти та розвитку дитини. Наступний крок – технікний захист комп’ютера: потрібно обов’язково використовувати антивіруси та програмне забезпечення батьківського контролю.
Для максимально ефективного та безпечного використання дитиною інтернету експерти рекомендують користуватися переліком корисних і безпечних сайтів для дітей. Рекомендований на http://online-bezpeka.kyivstar.ua оновлюваний «білий список» пізнавальних, цікавих і корисних для дітей інтернет-ресурсів відповідає трьом основним критеріям: безпека, користь і контроль за сайтом.

Довідка про програму. Соціальна програма «Київстар за безпеку дітей в інтернеті» спрямована на захист дітей від загроз інтернету і перетворення Мережі на безпечну територію освіти та розвитку. Ініціатива реалізується «Київстар» з 2009 р. Як учасник Коаліції за безпеку дітей в інтернеті, «Київстар» розробив і впровадив wap-версію тематичного порталу «Онляндія»: wap.onliandia.kyivstar.ua. За допомогою Інституту соціології НАН України, компанія провела перше в Україні дослідження «Знання та ставлення українців до питання безпеки дітей в інтернеті». Також була проведена хвиля соціальної реклами з безпеки дітей в інтернеті. «Київстар» приділяє значну увагу питанню протидії поширенню в мобільній мережі нелегального контенту. Компанія співпрацює з профільним департаментом МВС України. З цією метою розроблена та діє спеціальна процедура взаємодії з виявлення і запобігання розповсюдженню нелегального контенту (порнографії).
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво