emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
«Київстар» завершив процес узгодження умов взаємоз’єднання мереж з операторами зв’язку
 
-
ТОВ "КЛЕВЕР ГРУП"
url: clever-group.com.ua
телефон: 492 89 04
Фізкультури вул. 1, 1 , Київ 03150
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 26.10.2010


«Київстар» завершив процес узгодження умов взаємоз’єднання мереж з операторами зв’язку
8 листопада 2010 р.
На виконання Рішення НКРЗ № 299 від 01.07.2010 «Про застосування розрахункових такс за послуги доступу до телекомунікаційних мереж операторів, що займають монопольне (домінуюче) становище на ринку завершення з’єднань на мережах рухомого мобільного та фіксованого зв’язку», компанія «Київстар» завершила процес узгодження умов взаємоз’єднання операторами телекомунікацій України.
Таким чином, завершено тривалий переговорний процес результатом якого є укладання відповідних угод якими не тільки забезпечено юридичні гарантії взаємоз’єднання мереж та забезпечення проведення взаєморозрахунків між учасниками ринку у поточному році, але й захищено права абонентів телекомунікаційних мереж на безперешкодне та якісне отримання телекомунікаційних послуг. Завершення такого процессу є грунтовною базою та позитивним досвідом конструктивного діалогу, для забезпечення умов сталості роботи ринку і гарантій взаємоз’єднання мереж у 2011 році.
При цьому варто зауважити, що завершивши переговорний процес з учасниками ринку щодо взаємоз’єднання мереж, Київстар не зміг дійти згоди по всім суттєвим умовам лише з одним учасником ринку, ТОВ «Укомлайн», яке власно і ініціювало вирішення питання щодо умов взаємоз’єднання мереж на рівні господарського суду, що також є цивілізованим шляхом досягнення домовленості між учасниками ринку. Наразі за відсутності укладеного договору та здійснення взаєморозрахунків з ТОВ «Укомлайн» компанія Київстар вважає можливим частково обмежувати завершення міжнародних телефонних з’єднань абонентів міжнародних операторів транзитом із мережі «Укомлайн» на мережу «Київстар».
Зазначені часткові технологічні обмеження жодним чином не порушать законні права та інтереси абонентів обох мереж, та не вплинуть на їх можливість отримувати телекомунікаційні послуги.


За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Шиліної
[email protected]


Довідка про компанію «Київстар»:
Телекомунікаційний оператор «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку та передачі даних, якому довіряють своє спілкування 22,64 млн. осіб (станом на 01.11.10). Мережа «Київстар» охоплює всі великі і малі міста та більше ніж 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» пропонує послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття в Україні, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах. Більше 2,4 млн. українців користуються мобільним інтернетом «Київстар». У 7 найбільших містах України – Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі, Одесі – надаються послуги високошвидкісного фіксованого інтернет-доступу, якими можуть скористатися більш ніж 500 тис. родин, що мешкають у 4 тис. будинків.
Місія «Київстар» – покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво