emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Дешево і дієво: про рекламу, яка cподобається вашим клієнтам
 
-
Майстер друку "Red Cat"
телефон: 0671175456 (Олег Володимирович)
ул. Василия Стуса 1, 48 , Івано-Франківськ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 02.10.2012


Дешево і дієво: про рекламу, яка cподобається вашим клієнтам
1 жовтня 2012 р.
Компанія Red Cаt http://www.redcat.if.ua провела опитування, у результаті якого було виявлено найпривабливішу рекламну поліграфію. Потенційні споживачі обрали вид друкованої продукції, яка їм найбільше до вподоби.

Узагалі про переваги рекламної поліграфії можна говорити довго: її яскравість та інформативність, зрозумілість, ненав’язливість та доступна ціна. Усе це знають люди, які займаються просувають свої товари чи послуги, вони ж обирають оптимальне поліграфічне втілення для реклами: листівку чи буклет, афішу чи флаєр. А на що ж згідний дивитися їхній споживач, втомлений від суцільної реклами та телебаченні та в інтернеті ?
Згідно з опитуванням, яке провела компанія «Майстер друку «Red Cat» у соціальних мережах, 32.6% респондентів стверджують, що найбільше їхню увагу привертають афіші (розміщені на дошках оголошень, стовпах, маршрутках). 21% опитуваних не оминуть увагою організацію, яка видає дисконті картки на свої товари чи послуги. На третьому місці – широко популярні флаєри, які роздають на вулицях. Інформація на них буде цікавою 12.1% потенційних клієнтів. Поруч із ними любителі зекономити розмістили купони зі знижками (10.6%), які теж, до речі, можуть мати вигляд флаєрів чи листівок. 8.3% опитуваних, цінуючи інформативність рекламної поліграфії, звертають увагу на роздаткові плакати чи газетки з описами та фото товарів і послуг. Корисна і цікаву інформацію у рекламних буклетах готові прочитати 6.1% респондентів. На візитки, які дарують чи можна взяти у спеціальних лотках та на вітальні картонні листівки від компанії припало по 3.8% голосів. А подарункові календарики з хорошим дизайном будуть корисними 2.3% опитуваних.
Якщо ви бажаєте зробити ефективним просування своєї справи на ринку товарів та полуг, не забувайте, поліграфія в цьому сенсі - просто скарбниця можливостей. Завдяки надійності і зручності у використанні її варто застосовуються в багатьох сферах комерційної діяльності. Запорука успіху - використовувати правильну поліграфію в правильному місці.
Ваш Майстер друку Red Cat http://www.redcat.if.ua
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво