emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
«Київстар» і «Beeline-Україна»: нові тарифи для спілкування клієнтів обох мереж
 
-
ТОВ "КЛЕВЕР ГРУП"
url: clever-group.com.ua
телефон: 492 89 04
Фізкультури вул. 1, 1 , Київ 03150
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 26.10.2010


«Київстар» і «Beeline-Україна»: нові тарифи для спілкування клієнтів обох мереж
22 листопада 2010 р.
Одночасно з впровадженням для абонентів «Beeline-Україна» послуги національного роумінгу у мережі «Київстар», оператори «Київстар» та «Beeline-Україна» пропонують нові вигідні тарифи для здійснення дзвінків між абонентами обох операторів. Для абонентів масового ринку це тарифний план «25 мільйонів», а для бізнес-клієнтів – «Будьмо разом».
З 22 листопада 2010 оператори «Київстар» і «Beeline-Україна» пропонують клієнтам масового ринку підключити новий тарифний план «25 мільйонів» з 250 тарифними хвилинами для здійснення дзвінків на номери обох мереж упродовж місяця. Для бізнес-клієнтів впроваджується тариф «Будьмо разом» з обсягом у 350 тарифних хвилин для здійснення дзвінків між клієнтами «Київстар» і «Beeline-Україна». Запропоновані тарифні плани не містять плати за з’єднання.
Тариф «25 мільйонів» – для клієнтів масового ринку
За умовами тарифного плану «25 мільйонів» контрактним клієнтам і абонентам передплаченого зв’язку «Київстар» і «Beeline-Україна» усього за 20 грн. на місяць надається 250 тарифних хвилин для здійснення дзвінків на телефонні номери обох мереж.
Після вичерпання тарифних хвилин вартість вихідних дзвінків на номери мереж «Київстар» і «Beeline-Україна» становить 20 коп. за хвилину без плати за з’єднання. Вартість дзвінків на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку всередині України складає 70 коп. за хвилину без плати за з’єднання. При цьому тарифікація дзвінків здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.
Підключити тарифний план «25 мільйонів» можна за коротким номером 477 (для клієнтів обох мереж), за допомогою систем самообслуговування «Мій Київстар» (для клієнтів «Київстар») та «Особистий кабінет» (для клієнтів «Beeline-Україна»), або звернувшись до кол-центрів за номером 466 (для клієнтів обох мереж).
Тариф «Будьмо разом» – для бізнес-клієнтів
Клієнтам «Київстар Бізнес» і «Beeline Бізнес» за умовами тарифу «Будьмо разом» надається щомісяця 350 тарифних хвилин для здійснення дзвінків на телефонні номери мереж «Київстар» і «Beeline-Україна». Клієнти «Beeline Бізнес» зможуть замовити тарифний план, здійснивши підключення на номери «Київстар».
Щомісячна абонентна плата становить 35 грн. Бізнес-клієнти при підключенні також вносять авансовий платіж – 100 грн., який у повному обсязі надходить на рахунок абонента.
Після вичерпання тарифних хвилин вартість вихідних дзвінків на номери мереж «Київстар» і «Beeline-Україна» складає 20 коп., а всередині абонентської групи – 5 коп. за хвилину. Дзвінки на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку всередині України будуть коштувати 75 коп. за хвилину. Усі дзвінки – без плати за з’єднання. При цьому тарифікація дзвінків здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.
Клієнти «Київстар Бізнес» можуть підключити тарифний план «Будьмо разом» за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар» або звернувшись до Центру обслуговування абонентів «Київстар».
Клієнти «Beeline Бізнес» можуть замовити тарифний план «Будьмо разом», здійснивши підключення на номери «Київстар» у найближчих Центрах обслуговування абонентів «Київстар» та у дилерів «Київстар».
Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду України у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.
Оператори «Київстар» і «Beeline-Україна» створюють максимально комфортні умови для спілкування між своїми абонентами.
Дізнавайтесь новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар».
Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.:
До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять три українські оператори телекомунікацій – ЗАТ«Київстар Дж.Ес.Ем.», ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ «Beeline-Україна») і ТОВ «Голден Телеком». Загальна база абонентів зазначених трьох операторів телекомунікацій становить більше 24,5 млн. осіб.
ЗАТ«Київстар Дж.Ес.Ем.» - оператор № 1 на ринку мобільного зв’язку та мобільного інтернету.. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку «Київстар» є однією з кращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також послуги роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.
ЗАТ «Українські радіосистеми» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв’язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB.
Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice і «Київстар Бізнес».
Місія ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» – покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.
Довідка про VimpelCom Ltd.:
До групи VimpelCom Ltd. входять оператори зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра технологій безпроводового та фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в інтернет. Штаб-квартира групи VimpelCom Ltd знаходиться в Амстердамі. До групи VimpelCom Ltd входять компанії, що здійснюють операції в Росії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Грузії, Вірменії, Киргизстані, В'єтнамі та Камбоджі на території з загальним населенням близько 345 млн. осіб. Компанії групи VimpelCom Ltd надають послуги під брендами «Beeline», «Київстар» та djuice. Акції VimpelCom Ltd. котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під символом VIP.
За додатковою інформацією звертайтеся до спеціаліста із зв’язків зі ЗМІ Ніни Васильової
тел. (067) 220-56-09, e-mail: [email protected]
www.kyivstar.ua, www.djuice.com.ua, www.beeline.ua
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво