emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Об’єднання «Київстар» і «Beeline-Україна»: нове у роботі з бізнес-клієнтами
 
-
ТОВ "КЛЕВЕР ГРУП"
url: clever-group.com.ua
телефон: 492 89 04
Фізкультури вул. 1, 1 , Київ 03150
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 26.10.2010


Об’єднання «Київстар» і «Beeline-Україна»: нове у роботі з бізнес-клієнтами
16 листопада 2010 р.
Оператори «Київстар» та «Beeline-Україна» розпочали процес об’єднання. Відтепер робота із бізнес-клієнтами української одиниці VimpelCom Ltd. здійснюватиметься силами єдиної команди з прямого продажу та обслуговування бізнес-клієнтів.
До єдиної команди з прямого продажу та обслуговування бізнес-клієнтів увійшли найкращі спеціалісти «Київстар» та «Beeline-Україна» («УРС» і «Голден Телеком»). Об’єднана команда підключатиме нових бізнес-клієнтів до послуг «Київстар Бізнес». Новим та існуючим клієнтам пропонується повний спектр телекомунікаційних послуг «з одних рук»:
- мобільна та фіксована телефонія;
- мобільний та фіксований інтернет;
- послуги з передачі даних тощо.
Андрій Міліневський, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd:
«Об’єднання масштабу «Київстар» та досвіду «Beeline-Україна» у напрямку розвитку послуг для бізнесу створює нові можливості для корпоративних клієнтів об’єднаної компанії. Клієнти «Київстар Бізнес» отримують беззаперечні переваги від користування якісними послугами – національне покриття, індивідуальні комплексні рішення за спеціальними умовами; а також переваги в обслуговуванні – єдиний контракт, сучасна система самообслуговування тощо».
Нові та існуючі клієнти «Київстар Бізнес» отримують якісне обслуговування та пропозиції конвергентних рішень для бізнесу. Укладання угод із новими клієнтами здійснюватиме ЗАО «Київстар Дж.Ес.Ем».
Для існуючих клієнтів «Beeline Бізнес» з’являється можливість підключити рішення «Київстар Бізнес» з визначення місцеположення на базі LBS-технології та голосові послуги. Клієнти «Beeline Бізнес» та «Голден Телеком» продовжуватимуть отримувати послуги згідно з укладеними угодами.
Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.:
До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – «Київстар» і «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів становить більше 24,5 млн. осіб.
«Київстар» - оператор №1 на ринку мобільного зв’язку та мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку «Київстар» є однією з кращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні та регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.
«Beeline-Україна» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв’язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice і «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» – покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.
Довідка про VimpelCom Ltd.:
До групи VimpelCom Ltd. входять оператори зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра технологій безпровідного та фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в інтернет. Штаб-квартира групи VimpelCom Ltd знаходиться в Амстердамі. До групи VimpelCom Ltd входять компанії, що здійснюють операції в Росії, Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Грузії, Вірменії, Киргизстані, В'єтнамі та Камбоджі на території з загальним населенням близько 345 млн. осіб. Компанії групи VimpelCom Ltd надають послуги під брендами «Білайн» і «Київстар». Акції VimpelCom Ltd. котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під символом VIP.
За додатковою інформацією звертайтеся до спеціаліста із зв’язків зі ЗМІ Ніни Васильової
тел. (067) 220-56-09, e-mail: [email protected]
www.kyivstar.ua, www.djuice.com.ua, www.beeline.ua
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво