emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
У Львові запустилась перша компанія з готельного консалтингу
 
-
Milina Outsourcing
url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
факс: +38 (032) 242-63-01
телефон: +38 (032) 242-63-04
ул. Головацкого 23 , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
10:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 03.08.2012


У Львові запустилась перша компанія з готельного консалтингу
3 серпня 2012 р.
Milina Outsourcing представляє повний спектр послуг з консалтингу для готелів та ресторанів Львова. Розуміючи потреби клієнтів на ринку готельно-туристичних послуг, Milina Outsourcing сприяє підтриманню світових стандартів обслуговування клієнтів.
Враховуючи зростаючий інтерес до Львова як до туристичного напрямку, кілкьість готелів, що запрошують туристів, зростає на Львівщині. Проведення ЄВРО-2012 призвело до збільшення кількості готелів у більш ніж тричі. Але незважаючи на тривалість туристичного сезону та попит на готельні послуги Львова, львівські готелі потребують допомоги експерів готельної галузі із світовим досвідом.
Метою створення Milina Outsourcing стала ситуація на ринку післе проведення чемпіонату, яка може призвети до кризових явищ для готелів Львівщини. Для того, щоб подолати негативні наслідки закінчення сезону та драматичне зниження завантаження готелів, компанія створила модель зовнішнього управління (аутсорсингу) для малих готелів Львова. Замінюючи ефективно та якісно одну з основних статей витрат готелів – витрати на персонал, Milina Outsourcing дозволяє власникам зберегти кошти та водночас покращити якість обслуговування та управління готельними об’єктами.
Послуги Milina Outsourcing базуються на оцінці потреб готелів Львова. Саме тому вони ефективно вирішують проблеми малих готелів та забезпечують прибутковість готельних об’єктів за рахунок економії масштабу. Готельний консалтинг є новою тенденцією для Львова, але потрібною на даний момент розвитку готельного ринку.
Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.

Ключові слова: готелі, ресторани, консалтинг, зовнішнє управління, малі готелі, Львів
Контактна пошта: [email protected]
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво