emisto Kiev
-

for example restoran

for example saksaganskogo
Search :
-
 
- rss_ico
Milina Outsourcing оголошує про розширення компанії
 
-

url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
fax: +38 (032) 242-63-01
phone: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , L'viv
Mo Tu We Th Fr Sa Su
9.00 - 18.00
daily, except for weekends and holidays

Published: 31.08.2012


Milina Outsourcing оголошує про розширення компанії
Wednesday, 26 September 2012
Консалтингова компанія у сфері гостинності Milina Outsourcing, що базується у Львові, оголосила про свої наміри розширювати свою діяльність на український ринок
Враховуючи специфіку ринку готелів та ресторанів Львова, Milina Outsourcing акцентує увагу саме на управлінському аспекті своєї діяльності, пропонуючи широкий спектр послуг у готельному аутсорсингу. Замінюючи персонал готелів своїми працівниками на договірній основі, компанія спрямовує свої сили на виведення готелів та ресторанів із кризи та оптимізації роботи всіх підрозділів.
На даний момент, після успішного впровадження своєї аналітики на Львівському ринку та активного початку роботи з львівськими готелями та ресторанами, Milina Outsourcing оголошує про початок аналітичної діяльності на всеукраїнському рівні з метою подальшого впровадження результатів своїх досліджень у проектах з готелями та ресторанами України. На думку Людмили Петрук, директора Milina Outsourcing, не тільки львівський ринок гостинності, а й готелі багатьох міст України потребують впровадження якісних стандартів обслуговування, які можливі лише при ефективному функціонуванні всіх підрозділів готелів.
Розширення на всеукарїнський ринок відбуватиметься поступово, але на думку експертів компанії, принесе свої переваги вже у першому кварталі 2013 року. Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.
Ключові слова: готелі та ресторани, аутсорсинг, консалтинг, управління готелями.
Контактна пошта: [email protected]
become the moderator of the object add price add press releaseIf you found out inaccuracy or error in this material — select necessary text and press Ctrl+Enter, to report about it to the administrator of site
   

   
 
© 2009-2021  Advert on the site About project Partners FAQ

Version 0.4.3.2

Feedback
Using agreement Cooperation