emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Поиск :
-
 
- rss_ico
Milina Outsourcing оголошує про розширення компанії
 
-

url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
факс: +38 (032) 242-63-01
телефон: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , Львов
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
9:00 - 18:00
ежедневно, кроме выходных и праздников

Информация опубликована: 31.08.2012


Milina Outsourcing оголошує про розширення компанії
26 сентября 2012 г.
Консалтингова компанія у сфері гостинності Milina Outsourcing, що базується у Львові, оголосила про свої наміри розширювати свою діяльність на український ринок
Враховуючи специфіку ринку готелів та ресторанів Львова, Milina Outsourcing акцентує увагу саме на управлінському аспекті своєї діяльності, пропонуючи широкий спектр послуг у готельному аутсорсингу. Замінюючи персонал готелів своїми працівниками на договірній основі, компанія спрямовує свої сили на виведення готелів та ресторанів із кризи та оптимізації роботи всіх підрозділів.
На даний момент, після успішного впровадження своєї аналітики на Львівському ринку та активного початку роботи з львівськими готелями та ресторанами, Milina Outsourcing оголошує про початок аналітичної діяльності на всеукраїнському рівні з метою подальшого впровадження результатів своїх досліджень у проектах з готелями та ресторанами України. На думку Людмили Петрук, директора Milina Outsourcing, не тільки львівський ринок гостинності, а й готелі багатьох міст України потребують впровадження якісних стандартів обслуговування, які можливі лише при ефективному функціонуванні всіх підрозділів готелів.
Розширення на всеукарїнський ринок відбуватиметься поступово, але на думку експертів компанії, принесе свої переваги вже у першому кварталі 2013 року. Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.
Ключові слова: готелі та ресторани, аутсорсинг, консалтинг, управління готелями.
Контактна пошта: [email protected]
стать модератором объекта добавить прайс добавить пресс-релизЕсли вы обнаружили неточность либо ошибку в данном материале — выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом администратору сайта
   

   
 
© 2009-2021  Реклама на сайтe Про проект Партнеры Справка

Version 0.4.3.2

Обратная связь
Договор на использование Cотрудничество