emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Milina Outsourcing оголошує про розширення компанії
 
-
Milina Outsourcing
url: www.moconsulting.com.ua
e-mail:
факс: +38 (032) 242-63-01
телефон: +38 (032) 242-63-04
Вул. Головацького 23а , Львів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 18:00
щоденно, крім вихідних та свят

Інформація опублікована: 31.08.2012


Milina Outsourcing оголошує про розширення компанії
26 вересня 2012 р.
Консалтингова компанія у сфері гостинності Milina Outsourcing, що базується у Львові, оголосила про свої наміри розширювати свою діяльність на український ринок
Враховуючи специфіку ринку готелів та ресторанів Львова, Milina Outsourcing акцентує увагу саме на управлінському аспекті своєї діяльності, пропонуючи широкий спектр послуг у готельному аутсорсингу. Замінюючи персонал готелів своїми працівниками на договірній основі, компанія спрямовує свої сили на виведення готелів та ресторанів із кризи та оптимізації роботи всіх підрозділів.
На даний момент, після успішного впровадження своєї аналітики на Львівському ринку та активного початку роботи з львівськими готелями та ресторанами, Milina Outsourcing оголошує про початок аналітичної діяльності на всеукраїнському рівні з метою подальшого впровадження результатів своїх досліджень у проектах з готелями та ресторанами України. На думку Людмили Петрук, директора Milina Outsourcing, не тільки львівський ринок гостинності, а й готелі багатьох міст України потребують впровадження якісних стандартів обслуговування, які можливі лише при ефективному функціонуванні всіх підрозділів готелів.
Розширення на всеукарїнський ринок відбуватиметься поступово, але на думку експертів компанії, принесе свої переваги вже у першому кварталі 2013 року. Детальну інформацію про послуги компанії можна отримати на сайті www.moconsulting.com.ua.
Ключові слова: готелі та ресторани, аутсорсинг, консалтинг, управління готелями.
Контактна пошта: [email protected]
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2021  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво