emisto Kiev
-

напр. ресторан

напр. саксаганского
Пошук :
-
 
- rss_ico
Як зберегти зуби здоровими?
 
-
Центр сімейної стоматології
url: www.cfs.net.ua
e-mail:
факс: (044) 291-01-98
телефон: (044) 291-01-97 (Администратор)
телефон: (067) 537-57-77 (Администратор)
Бажана проспект 12а, 5 этаж , Київ 02121
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
9:00 - 20:00
щоденно, без вихідних

Інформація опублікована: 17.06.2010


Як зберегти зуби здоровими?
6 жовтня 2010 р.
Красиві і здорові зуби - це впевненість у собі. Методика фторування, розроблена американськими лікарями, дозволяє здійснити профілактику карієсу і зміцнення зубів. Всього лише 20 хвилин - і можна надовго забути про стоматологічні захворювання!
Виконати комплекс процедур для профілактики карієсу і зміцнення зубів з використанням американської системи Deepak Gelato APF-Gel тепер можливо і в Києві! Таку унікальну можливість надає «Центр сімейної стоматології».
Процедура рекомендується дітям від 6 років і дорослим. Абсолютно безболісна процедура, на зуби за допомогою індивідуально підібраних «ложок» наноситься фтористий гель і залишається на п’ять хвилин. Завдяки високому рівню кислотності гелю швидкість руху емалевого ліквору збільшується, що, у свою чергу, сприяє засвоєнню ремінералізующіх засобів.

Результати комплексної профілактики карієсу Deepak Gelato APF-Gel:
• зниження захворюваності карієсом на 65%;
• збільшення твердості емалі в 10 разів;
• зниження імовірності появи вторинного карієсу;
• збільшення терміну служби поставлених пломб;
• нормалізація стану порожнини рота і ясен;
• зниження чутливості емалі після процедури відбілювання.

Програма профілактики Deepak Gelato APF-Gel розрахована на шість місяців, при цьому пацієнт відвідує стоматолога тільки перший місяць. Спеціаліст проводить чистку зубів фірмової фторвмісного пастою, робить аплікацію фторвмісного гелю в разових ложках на нижній і верхній ряд зубів і дає необхідні рекомендації по догляду за ними в домашніх умовах.
Вартість профілактики майже в 20 разів нижче вартості лікування! Навіть якщо людині незнайома проблема карієсу, подбати заздалегідь про здоров’я і красу своїх зубів допоможе комплекс процедур Deepak Gelato APF-Gel.
стати модератором об'єкта додати прайс додати пресс-релізЯкщо ви виявили неточність або помилку в даному матеріалі — виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора сайту
   

   
 
© 2009-2020  Реклама на сайті Про проект Партнери Довідка

Version 0.4.3.2

Зворотній зв'язок
Угода на використання Співробітництво